Translate

środa, 13 kwietnia 2016

Smakowita Ella - recenzja książki

Korzystając z wolnego dnia chciałam podzielić się z Wami recenzją książki Smakowita Ella, która zachwyciła mnie swoją historią, przepisami i zdjęciami. Myślę, że Smakowita Ella to pozycja dla każdej osoby, która chce zacząć zdrowo jeść, ale brakuje jej na to pomysłu. Zapraszam!


"Cudowne produkty i przepyszne jedzenie, które pokochacie ty i twoje ciało" to cytat, który przeczytamy w pierwszej kolejności biorąc w swe dłonie Smakowitą Ellę. 

Ella Woodward, młoda dziewczyna, która zmagając się z nagłą chorobą postanawia zrewolucjonizować swoje odżywianie. Ta rewolucja żywieniowa zachęciła ją do założenia bloga kulinarnego, a następnie przeżycia przygody swojego życia!

Dzięki zdrowej przemianie swojego odżywiania, Ella poczuła się o niebo lepiej. Objawy choroby minęły. W książce, autorka podkreśla, że nie jest profesjonalną szefową kuchni, a jej pomysły na zdrowe dania są efektem przeprowadzanych eksperymentów w jej własnym domu. Dziś chce się swoją wiedzą podzielić z nami. 

Zapewnia, że uwielbia swój obecny sposób odżywiania. Zyskała nowy przepis na życie - czuje się fantastycznie, a jedzenie smakuje jej bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 
Po przeczytaniu książki myślę sobie, dlaczego by nie spróbować?!


Książka podzielona jest na rozdziały:
 1. O mnie
 2. Podstawy
 3. Produkty zbożowe
 4. Orzechy i nasiona
 5. Rośliny strączkowe
 6. Warzywa
 7. Owoce
 8. Smoothie i soki
 9. Życie według Smakowitej Elli
 10. Moje ulubione adresy
 11. Często zadawane pytania
 12. Indeks
 13. Podziękowania
Przepisy Elli są fenomenalne: naturalne, roślinne, bezglutenowe i do przygotowania w zaciszu domowym. W książce prócz przepisów znajdziemy wiele cennych rad i faktów. Przepisy opatrzone są w smakowite zdjęcia, które dodatkowo pobudzą naszą wyobraźnię i zachęcą do wypróbowania dania. 


Jeśli książka Was zainteresowała mam dla Was dobrą wiadomość. Możecie ją kupić TUTAJ w dużo niższej cenie, która po wpisaniu kodu rabatowego z w/w strony jeszcze spadnie o 5 złotych. 

Dane szczegółowe:
Tytuł: Smakowita Ella
Autor: Ella Woodward
Język oryginalny: angielski
Język wydania: polski
Oprawa: twarda
Liczba stron: 256
Data premiery: 16.03.20161 komentarz:

 1. Myślę, że warto sięgać po nowe książki i po nowe pomysły i warto zdrowo się odżywiać :)

  OdpowiedzUsuń